פעילויות חוויתיות ומעשירות במרכז המבקרים של משק לין

כוורת דבורים ודבוראי במשק לין
פעילות בתי ספר במשק לין
דבוראי מחזיק ביד יערת דבש במשק לין

מרכז המבקרים הוותיק הממוקם במשק לין בכפר ביל"ו א',

מציע מגוון רחב של פעילויות לקבוצות ולמשפחות.

*סיורים במרכז המבקרים מתקיימים בקבוצות של עד 20 משתתפים.

לפרטים ולתיאום:

שחר לין 054-220-7965 | shaharlin57@gmail.com

  • Facebook Social Icon

פעילות לבתי ספר וגני ילדים

למה עוקצת הדבורה?

איך הופכת דבורה פועלת למלכה?

מי שומר על הכוורת?

מהי צנטריפוגה ואיך היא קשורה לדבש?

 

יום פעילות במרכז המבקרים של משק דבורים לין הוא חוויה בלתי נשכחת של לימוד מהנה. במשך יום הפעילות יעברו הילדים בתחנות הפעלה שונות. בכל תחנה יכירו מושגים חדשים הנוגעים בחיי הדבורה, עבודת הדבוראי, תקשורת בין דבורים ועוד. הלמידה הנה חווייתית ונעשית באמצעות הפעלות ומשחקים, תוך שימוש במושגים המוכרים לילדים.

פעילות למשפחות

משק לין מזמין משפחות וקבוצות לערוך הכרות מתוקה עם עולם הדבורים המופלא ולהיחשף ל"אוצרות הטבע" של הכוורת. בסיור ילמדו המבקרים על עולם הדבורים באמצעות צפייה בכוורת זכוכית, סיור באולם התצוגה, סרטון וצפייה בתהליך הפקת הדבש בעונת הרדייה. המומחים של משק לין, יספרו על מוצרי הבריאות מהכוורת. לסיום, בחנות המשק, נטעם ממגוון מוצרי הבריאות המיוחדים של המשק.

פעילות לקבוצות מבוגרים

הצצה נדירה וייחודית אל עולם הדבורים והדבש על כל היבטיו. נחשף לעולם הדבורים המופלא באמצעות הרצאה וסרטון העוסקים בעולם הדבורים תוך התמקדות בסודות הריפוי, הבריאות, הטיפוח והיופי באמצעות מוצרי הכוורת הייחודיים. בעונת הרדייה נצפה בתהליך הרדייה והפקת הדבש.

דבוראי רודה דבש בשטח

פעילות קיץ

פעילויות קיץ והדרכות למשפחות יתקיימו ביולי ואוגוסט בשעות אחה"צ, בתאריכים משתנים. התאריכים יתעדכנו בדף הפייסבוק של המכוורת.

  • משק לין פייסבוק