מסורת של איכות

אוריאל לין - מייסד המשק -  זורע בשדות ארץ ישראל בצעירותו
זריעה בשדה של משק לין

משק לין הינו משק בוטיק משפחתי מכפר ביל"ו העוסק בגידול דבורים ובייצור מגוון רחב של מוצרים טבעיים-ארץ ישראליים. במשק לין, מאמינים שבריאות טובה מבוססת על מזון בריא, טבעי, המיוצר מחומרי גלם איכותיים בתהליכים פשוטים. מגוון המוצרים כולל: דבשים, רטבים, ממרחים ומעדנים (על בסיס דבש וסילאן תמרים), טחינות ומוצרי בריאות מהכוורת.

 

במשק מטפלים בדבורים במסירות והן משיבות אהבה בצורת יצור דבש טבעי, טהור, טעים ומזין. המשק מטפל ומטפח כ- 1000 כוורות הפזורות ברחבי הארץ, מרמת הגולן דרך הרי ירושלים ואתרים נוספים בארץ בהתאם לעונות הפריחה של הצמחים.

כיום, משק לין היא אחת היצרניות המובילות בישראל בתחום מוצרי הדבש והאוכל הטבעי, עם התמחות במוצרים חדשניים המבוססים על דבש פרחי בר וחומרי הגלם המופלאים של הכוורת. כל מוצר מעוצב באהבה, ללא חומרים משמרים, כימיקלים וממתיקים מלאכותיים.

במשק הוותיק בכפר ביל"ו נמצאת המכוורת ומרכז המבקרים המציע מגוון פעילויות לימודיות ומהנות לקבוצות ילדים, מבוגרים ולמשפחות בנושא עולם הדבורים המופלא.

יובל לין - הדבוראי הראשי במשק
Lin's Farm Beekeeper Yuval Lin

פעילות חברתית 

משק לין פעיל חברתית ומקיים שיתופי פעולה עם ארגונים חברתיים כמו עמותת צ'ימס ישראל על מנת לשלב אנשים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. לפרטים המלאים - 

תמונות מחיי המשק

אנחנו במשק לין, מאמינים שבכדי ליצור מוצרים איכותיים, קודם כל צריך אנשים וצוות איכותי, כזה שמעניק אהבה, חום ואכפתיות בכל מוצר ומוצר -